youtube
 • WITAMY!
 • FOTOGRAFIA LOTNICZA
 • WIZJA JEST SZTUKĄ WIDZENIA TEGO, CO JEST NIEWIDOCZNE DLA INNYCH
 • NOWY KADR, NOWE MOŻLIWOŚCI

bezzałogowe platformy latająceimprezywydarzeniafilmy promocyjne i reklamowe

Dowiedz się więcej

Praca to nasze hobby

Zajmujemy się usługami związanymi z fotografią lotniczą przy użyciu bezzałogowych statków latających. Wykonujemy ujęcia do filmów promocyjnych i reklamowych oraz dla osób prywatnych. Nasze zdjęcia mogą posłużyć m.in. do uwiecznienia ważnego wydarzenia lub dokumentacji postępu prac budowlanych, jednym słowem wszędzie tam gdzie niezbędny jest
kadr "z lotu ptaka".

Składamy się z pasjonatów lotnictwa. Usługi, które świadczymy to nie tylko sposób na życie, ale również hobby,
dlatego staramy się zawsze realizować powierzone nam zadania tak dobrze, jak tylko potrafimy.

Aktywnie uczestniczymy w życiu lotniczym nie tylko związanym z bezzałogowymi statkami latającymi
(potocznie nazywanymi dronami). Jesteśmy również pilotami oraz instruktorami większego lotnictwa.

Bezpieczeństwo
przede wszystkim

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy świadomi, że sprzęt z którego korzystamy to nie są zabawki. Nieumiejętnie obsługiwany i pilotowany bezzałogowiec jest niebezpiecznym narzędziem, który może spowodować obrażenia osób postronnych i uszkodzenia mienia. Nasz sprzęt jest regularnie poddawany kontrolom oraz modernizacjom, ale wciąż to tylko sprzęt, dlatego zawsze przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i staramy się minimalizować ryzyko.

Zlecenia realizujemy zawsze z zachowaniem przepisów ruchu lotniczgo i poszanowaniem stref lotniczych - sami nie chcielibyśmy się spotkać z "dronem" podczas lotu samolotem.

Działamy legalnie

Nasza działalność jest w pełni legalna. Posiadamy wiedzę i kompetencje z zakresu wykonywanych usług potwierdzoną Świadectwem Kwalifikacji wydanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Nasze usługi objęte są ubezpieczeniem OC.

Do każdego zlecenia wystawiamy fakturę VAT 23%.POZNAJMY SIĘ

Kto raz się wzniósł w powietrze, już zawsze będzie patrzył w niebo

- Leonardo da Vinci -

OfertaW naszej ofercie znajdą Państwo między innymi ujęcia wideo w rozdzielczości Full HD aż do 2.7K, oraz zdjęcia w rozdzielczości do 16 Mpix.

Wykorzystywany sprzęt wideo jest w pełni stabilizowany 3-osiowo, co zapewnia idealny obraz bez względu na położenie platformy.Średni czas jednego lotu to 15 minut. Chociaż nasz sprzęt pozwala na dużo więcej, w trakcie realizacji zlecenia możemy wznieść się do wysokości ok. 300 metrów i odlecieć na odległość ok. 400 metrów od pilotującego operatora.

Ze względu bezpieczeństwa, nigdy nie latamy bezpośrednio nad ludźmi.Głównym miejscem świadczenia naszych usług jest obszar w odległości do 30 km od Warszawy, jednakże po uzgodnieniu, zlecenia wyjazdowe nie stanowią dla nas problemu.

Nasz sprzętNaszym narzędziem pracy jest wielowirnikowiec wyposażony w 6 silników elektrycznych. Urządzenie jest wykonane z najwyższej jakości komponentów zarówno kompozytowych, jak i elektronicznych (wiemy co mówimy - nasze bezzałogowce budujemy własnoręcznie dobierając odpowiednie podzespoły). Podstawą jest rama, w całości wykonana z włókien węglowych, zapewniająca olbrzymią wytrzymałość przy zachowaniu niskiej wagi. Składane podwozie zapewnia czysty kadr niezaleznia od kierunku skierowania kamery.

Całość platformy jest stabilizowana elektronicznie w 3 płaszczyznach przy pomocy wysokowydajnej jednostki sterującej wspomaganej systemem GPS, umożliwiającej również w pełni autonomiczny lot po zadanej trasie. Prócz stabilizacji samej platformy, oddzielnie stabilizowane są urządzenia foto/wideo. Ich kadr jest niezależny od położenia ramy i jest oddzielne sterowany przez pilota lub dedykowanego operatora wideo. Do rejestracji obrazu używamy bezlusterkowego aparatu Sony Nex 5 z obiektywem 18-50 mm oraz kamery GoPro Hero 4.

Część naziemna systemu, składa się z nadajnika zdalnego sterowania, zapewniającego zasięg nawet do 30 km w terenie otwartym, oraz odbiornika wideo zapewniającego stały podgląd obrazu na żywo. Zasięg transmisji wideo wynosi ok. 2 km. W zależności od specyfikacji zlecenia, używamy również gogli wideo oraz dodatkowego kontrolera do niezależnego sterowania głowicą wideo.

W zależności od używanego wyposażenia, platforma do lotu waży od 3 do 4 kg, a średni czas jednego lotu to ok. 15-20 minut. Posiadamy kilka zestawów akumulatorów pozwalających nam realizować zlecenie z przerwą jedynie na wymianę ogniw. Poziom i rodzaj hałasu generowany przez urządzenie jest porównywalny do tego wydawanego przez stado pszczół :)

Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi realizacjami. Dziękujemy za zaufanie.

Portfolio 1

Miasto Stalowa Wola

Stalowa Wola

Portfolio 1

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Warszawa

Portfolio 1

Gerdins Cable Systems Sp. z o.o.

Starogard Gdański

Portfolio 1

Aeroklub Stalowowolski

Lotnisko Turbia k/ Stalowej Woli

Cennik

Aby pozwolić Państwu zapoznać się z rzędem kosztów związanych z znaszymi usługami, poniżej zamieszczamy ramowy cennik. Kwoty netto obejmują usługę wykonania ujęć oraz przekazanie ich Klientowi w wersji "surowej" wraz ze wszelkimi prawami. Koszta nie obejmują ewentualnej obróbki zdjęć lub post produkcji materiału wideo, które mogą być wykonane jako dodatkowa usługa.

Poniższy cennik ma charakter orientacyjny. Do każdego z naszych Klientów staramy się podchodzić indywidualnie.
Zadowolenie klienta jest dla nas najlepszą reklamą, której nie da się wycenić :) • 600 zł

  netto
 • Pojedyncze
  ujęcia
 • do 10 zdjęć
  lub
  3 minut wideo


 • 1100 zł

  netto
 • Pół dnia
  zdjeciowego
 • do 100 zdjęć
  lub
  1 godziny wideo
 • 4 godziny pracy

 • 1500 zł

  netto
 • Dzień
  zdjęciowy
 • do 300 zdjęć
  lub
  3 godzin wideo
 • 8 godzin pracy

Spodobała Ci się nasza praca?Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Chcesz się dowiedzieć więcej? Chcesz nawiązać współpracę? Skontaktuj się z nami!